niedziela, 3 grudnia 2017

80 lekarz nie żyje - dr James Winer

Doktor James Winer - holistyczny lekarz znaleziony 02.12.2017 jako John Doe. 
Brak identyfikatora. Nic.


Tysiące ludzi są w wielkim szoku na temat śmierci tego pozornie zdrowego człowieka. Miał tysiące fanów na swojej stronie na Facebooku.

Okoliczności jego śmierci pozostały spowite tajemnicą.

Jeden z czytelników napisał, aby przekazać nam następujące informacje:

"Wygląda na to, że wyjechał  we wtorek  na wycieczkę z przyjacielem lub na spotkanie z kimś na Święto Dziękczynienia i nigdy nie wrócił do Pittsburga.
Był kochanym lekarzem w Pitttsburgu i często wypowiadał się przeciwko szczepionkom. "

Dr Winer miał 70 lat, wyglądał znacznie młodziej, a jego pacjenci piszą, że był wegetarianinem od 30 lat. To, co jest zaskakujące, to fakt, że rzekomo przebywał na Florydzie bez identyfikacji i został sprowadzony jako John Doe.

Jego biografia:

Dr James Winer jest jednym z wiodących pionierów w dziedzinie zdrowia naturalnego.

Przez ponad czterdzieści pięć lat był w czołówce alternatywnego ruchu zdrowia, służąc w szerokim zakresie możliwości.

  • Redaktor "Journal of Energy Medicine"
  • Associate Director of Price-Pottenger Nutrition Research Foundation (prestiżowa Fundacja założona przez dwóch gigantów w dziedzinie żywienia, Dr. Weston Price, DDS i Dr. Francis Pottenger, Jr., MD)
  • Dyrektor ds. Edukacji w Instytucie Zdrowia Hipokratesa w San Diego (ośrodek zdrowia zamieszkałego przez dr Ann Wigmore)
  • Dyrektor Narodowego Projektu Zdrowia
  • Dyrektor Konwencji Narodowej Federacji Zdrowia
Jest także autorem książek, nagrań audio i wideo, artykułów o zdrowiu naturalnym, instruktorem odżywiania na uniwersytecie, instruktorem fitness na studiach licencjackich, a obecnie założycielem i dyrektorem Winer Wellness Center w Pittsburghu.

Dr Winer podróżował po całym świecie, studiując i ucząc zasady zdrowia naturalnego. Mieszkając we Francji uczęszczał na Uniwersytet Paryski.

Ukończył Magna Cum Laude z Brandeis University i ukończył szkołę średnią w swojej klasie na Life University, gdzie otrzymał doktorat summa cum laude.

Oprócz nauczania i wykładania w Stanach Zjednoczonych dr Winer pojawił się w tysiącach programów radiowych i telewizyjnych w Pittsburghu, PA i na terenie całego kraju.

Dr Winer obecnie gości w ponad trzydziestu cotygodniowych audycjach radiowych w zachodniej Pensylwanii, północnej części Zachodniej Wirginii i wschodniej części stanu Ohio.

Jest oddany dzieleniu się swoim bogactwem wiedzy, zrozumienia, wglądu, metod diagnostycznych i umiejętności ze swoimi pacjentami i wszystkimi, którzy są otwarci na pomoc w najnowszych osiągnięciach w naturalnym leczeniu.

Istnieje niewielu, jeśli w ogóle, w dziedzinie Medycyny Alternatywnej w tym kraju z jego ogromną wiedzą, doświadczeniem, umiejętnościami lub z jego szczerym i etycznym zaangażowaniem w pomaganie innym.


cały artykuł - na stronie źródłowej