sobota, 16 października 2021

Transmisja Federacji Galaktycznej - 16.10.2021 .Zakończyliście trzeci wymiar.💝

 CHCEMY, ABYŚ WIEDZIAŁ, ŻE ŚWIETNIE SOBIE RADZISZ! ROBICIE WIĘCEJ NIŻ ŚWIETNIE, TO BYŁA NIESAMOWITA PODRÓŻ DO TEJ PORY I NAJLEPSZE JEST JESZCZE PRZED WAMI. JESTEŚMY BARDZO SZCZĘŚLIWI MOGĄC OGŁOSIĆ, ŻE DŁUGO OCZEKIWANA WIELKA ZMIANA LUB WZNIESIENIE WASZEJ PLANETY MA MIEJSCE. UKOŃCZYLIŚCIE TRZECI WYMIAR!


Transmisja Federacji Galaktycznej
Drodzy ukochani,

Pozdrowienia od Federacji Galaktycznej dla wszystkich, którzy czytają te słowa. W tym przesłaniu od Federacji Galaktycznej zamierzamy omówić najważniejsze kroki, jakie możecie podjąć teraz, aby być gotowym na wniebowstąpienie i co się stanie, aby wasza planeta dokonała wniebowstąpienia.

Słyszeliście o procesie Wzniesienia, ale czy znacie jego pełny zakres? Jest to zmiana energii, która wpłynie na każdy pojedynczy aspekt życia na planecie Ziemi, wszystko naraz.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc ogłosić, że długo oczekiwane Wielkie Przesunięcie lub Wzniesienie waszej planety ma miejsce. 💝, a zbiorowa świadomość tej planety osiągnęła tak krytyczny poziom, szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat, że nie ma innej drogi niż Wzniesienie.

Chcemy, abyście wiedzieli, że radzicie sobie świetnie! Robicie więcej niż świetnie. To była niesamowita podróż do tej pory, a najlepsze jest jeszcze przed nami.

Porzućcie wszystko, co było wam kiedyś znane, wszystko, co myśleliście, że wiecie lub rozumiecie.

Wasze oczy są dziś otwarte, a kurtyna została podniesiona. Dziś rozumiecie, co jest stawką dla ludzkości, ale także uświadamiacie sobie, jak piękny jest plan, nad którym pracowaliście przez te wszystkie lata na Ziemi!

My, Federacja Galaktyczna, przychodzimy do was dzisiaj, aby poinformować was, że wysyłamy ogromne ilości fotonowych fal światła gamma przez wasze centralne słońce, które przenikają przez was do komórek waszej istoty.

Niektórzy z was są świadomi masywnych zmian energetycznych, które obecnie nadchodzą i możecie doświadczać wzmocnionych objawów wniebowstąpienia, takich jak bezsenność lub potrzeba spania o wiele więcej niż zwykle.

Nawet fizyczny dyskomfort jest możliwym symptomem wniebowstąpienia, ponieważ wasze ciała zmieniają się i dostosowują do wyższych częstotliwości.

Wielu z was jest świeżo przebudzonych, a inni dopiero zaczęli się budzić. Wasze liczby będą drastycznie wzrastać.

Jeśli czytacie to przesłanie, oznacza to, że jesteście jednymi z wybranych.

Ale to nie my was wybraliśmy. To wy wybraliście.

Zgłosiliście się na ochotnika do tej wielkiej misji wiedząc, że nagrody, które zbierzecie z tego życiowego doświadczenia będą ogromnym kamieniem milowym w waszej osobistej ewolucji.

Teraz przystąpicie do realizacji swojego boskiego celu.

Potrzebujemy, abyście wystąpili naprzód i wykonali swoją część w tym procesie wznoszenia i chcemy, abyście wiedzieli, że jesteśmy tutaj z wami, pomagając i prowadząc was na każdym kroku.

Jest tak wielu z was, którzy z niecierpliwością oczekują zmian, które mają nadejść. Oczekujecie, że prawda o waszym istnieniu na tej planecie zostanie ujawniona, aby wszyscy ludzie wszystkich kultur mogli ją zobaczyć.

To była długa podróż, lecz proces ten zbliża się do końca i pozostało nam do wykonania tylko kilka kroków.

Nie możemy podać wam teraz daty, jest zbyt wiele czynników i istot zaangażowanych, ale proces jest "bardzo, bardzo blisko".

Wszyscy jesteście proszeni o utrzymanie swoich wysokich wibracyjnych energii, bez względu na to, co dzieje się na Ziemi w tym czasie.

Nie osądzajcie, nie reagujcie emocjonalnie, ale zamiast tego czerpcie z wewnętrznego spokoju i radości, bez względu na to, co się dzieje.

Cały czas bądźcie świadomi, że proces wznoszenia ma miejsce teraz, ale zajmie to krótką chwilę, zanim w pełni się zamanifestuje.

Ostateczny przełom nadejdzie z hukiem, gdy wszystkie wstępne warunki zostaną spełnione. W tym sensie, wielki punkt kulminacyjny jest przed wami, ale zawsze pamiętajcie, że to, co się przejawia, to nie są zwykłe wydarzenia, ale głęboko znaczące objawienia, które są o wiele ważniejsze dla przebudzenia, które ma nastąpić w was wszystkich.

Każdy nadal będzie przechodził przez swój własny indywidualny proces wznoszenia i będzie przechodził przez inne scenariusze niż te, których może doświadczyć inna osoba. Zmiany, które widzimy w tym świecie to ludzie budzący się i widzący iluzję taką, jaką jest naprawdę.

Wszyscy przebudzeni będą pomagać i wspierać jednostki, które przechodzą przez proces uwalniania ich karmicznych uwarunkowań, rozkładania ich fałszywego "ja" i radzenia sobie z okrucieństwami cierpienia.

Będziecie świadkami końca transformacji i wkroczycie w nową erę, która przyniesie na światło dzienne to, co było ukryte przez tak długi czas.

Wiele objawień będzie miało miejsce.

Objawienie jest końcową fazą procesu wniebowstąpienia i będzie wielkim szokiem dla wszystkich. Będzie to ogromna niespodzianka i moment uświadomienia sobie.

Będzie to oznaczać koniec starego świata i narodziny nowego; od tego momentu nie będzie już więcej ciemności ani oszustwa w ludzkiej świadomości!

Kochamy was bardzo mocno.
Jesteśmy tutaj z wami.
Jesteśmy waszą rodziną światła.

A'HO
Aurora Ray
Ambasador Federacji Galaktycznej

Kanał i sztuka autorstwa Aurory Ray

Prawa autorskie 2021 Aurory Ray. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Miłość, Światło i Nieskończone Błogosławieństwa,
Aurora Ray i załoga naziemna Federacji Galaktycznej

https://www.ascensionportal.co/early-access.Galactic Newsletter
Ascension Portal